PM² POLSKA

PM² została wyróżniona i zakwalifikowana do elitarnego grona czterech finalistów w prestiżowej kategorii „Doskonałość w otwartej administracji”!

#PM², #PM2, #PM2PL, #PM2Polska, PM2 Polska, #Metodyka PM², #Szkolenia PM2, #PgM, #SzkoleniaPM2, #PPM, #KursyPM2, #Agile, #PM2Agile

Jesteśmy dumni, że PM² – Metodyki Zarządzania Komisji Europejskiej zostały wyróżnione i zakwalifikowane do elitarnego grona czterech finalistów w prestiżowej kategorii „Doskonałość w otwartej administracji”!

Warto podkreślić, że organizatorem konkursu #EOAward jest Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich, który podkreślił „Tegoroczne nominacje po raz kolejny pokazały wyjątkową jakość pracy instytucji UE, począwszy od wewnętrznych inicjatyw na rzecz stworzenia sprawniejszej administracji, a skończywszy na rozwiązywaniu kluczowych problemów Europy i świata”.

Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich jest niezależnym i bezstronnym organem, który sprawuje nadzór nad instytucjami i agencjami Unii Europejskiej oraz, jak w tym przypadku, promuje dobrą administrację.

Nominacja i możliwość znajdowania się wśród wybitnych kandydatów do Nagrody za Dobrą Administrację sprawiają wszystkim użytkownikom PM² niezwykłą radość i dumę.

Więcej informacji o konkursie:
https://www.ombudsman.europa.eu/en/press-release/en/171613

Scroll to Top